Srpen 2011

Obrázky z filmu Last Song

13. srpna 2011 v 11:26 | Mileys Cyrus Fan


Miley Cyrus - Životopis

13. srpna 2011 v 11:23 | Mileys Cyrus Fan
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem, na který je Miley velice pyšná a sama si singl složila. Také song Fly on The Wall (Moucha na zdi) má Miley velice ráda.

18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky Bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana:The Movie". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.

Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce), podobně jako Nick Jonas, ovšem ten má cukrovku.

Miley vydala v roce 2009 knihu "Miles to go", která pojednává o jejím životě na základní škole, o vztazích s rodinou, jak se dostala do role Hanny Montany a nejdůležitějších okamžicích jejího života.

V roce 2009 se Miley vydala na světové turné "Wonder tour", kde prezentuje mimo písniček z předchozích alb i písničky z jejího nového alba "Time of our lives"

Miley Cyrus - fotky

13. srpna 2011 v 11:20 | Mileys Cyrus Fan

Miley u jezera Orchard

12. srpna 2011 v 21:21 | Mileys Cyrus Fan

Miley Cyrus u jezera Orchard. Miley s Liamem strávila den na jezeře Orchard. I když se podle bulváru obnažuje, říká:
"Jen proto, že si obléknu velmi krátké šortky, mám jít do pekla? To je jako ze staré školy. Musím přeci žít,"

http://jason-earles.blog.cz/

Miley Cyrus photoshoot 0.4

12. srpna 2011 v 21:16 | Mileys Cyrus Fan

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Photoshoots Miley Cyrus 0.5

12. srpna 2011 v 21:16 | Mileys Cyrus Fan
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Rozhovor s Miley!

12. srpna 2011 v 21:15 | Mileys
Jaký je tvůj život hvězdy?
Strašně moc se toho změnilo!Před pár lety jsem ještě žila na naší farmě v Tenessee a najednou jsem v Los Angeles.Prostě úplně jinej život!
Představovala sis to takhle někdy dřív?
Absolutně,a je to dokonce lepší než mé představy.Jsem fakt maximálně šťastná!Nebo ti tak nepřipadám?
To jo,ale nepůsobíš dojmem,že bys to nějak prožívala,nebo byla nějak extra namyšlená...
Myslím,že jsem zůstala skromná,to je fakt.Můžeš se totiž z těch výšin dostat klidně z minuty na minutu až na dno.To si vždycky říkám.Všeho,co teď mám a co teď prožívám s moc vážím.
Se svou hudbou k ,,Hannah Montana" vyděláváš slušné peníze,viď?
Asi jo,ale tyhle věcí hlídá moje mamka,takže vůbec nevim,jestli je to tak super jak říkáte :)!
Teď je ti 18 let.Co si myslíš,že budeš dělat tak za 10 let?
Doufám,že budu dělat podobné věci jako teď!Možná se vrhnu na produkci filmů a budu pomáhat mladým hercům.Žiju svůj vlastní sen a rády bych pomohla i jinným talentovaným teenagerům.Chci jim taky dát šanci,aby si plnily sny!To by mě fakt bavilo!
Jsi opravdová teen star,stejně jako kdysi Britney Spears.Co říkáš na její kariéru?
Je úžasně talentovaná a její comeback je neuvěřitelný!Ale taky se dostala na to dno,o kterém jsem před chvílí mluvila.Jenže se taky dokázala vyhrabat zpátky.Obdivuju ji!Musí mít děsně pevnou vůli!
Máš vlastní stylisty?
Ne,oblíkám si to,co se líbí mně.Často to vypadá dobře,ale kolikrát taky ne.Každopádně mám ráda pestré barvy!A miluju fintění-hezké botičky,šatičky a tak dále.Jo,a pozor holky!Právě pracuju na svojí první módní kolekci!Kéž by se vám líbila!
Bereš si na své cesty po světě,kterých je mnoho,něco speciálního?
Hodně fotek svojí rodinky a kámošů!Taky hodně videochatuju,protože cestování je sice bezva,ale vleče se to :).
Na Youtube jsem našla tvoje fotky s kámoškou Mandy...
Jo,to je vtipný.Zbláznily jsme se do toho.S Mandy jsme daly na Youtube všechna naše videa.Někdy si říkám co jsme to mlely za blbodti :)!Ale to je fuk,stejně to tam necháváme.